poniedziałek, 22 listopada 2010

Wikińscy topornicy | Viking axemen

Następna podstawka 4Bd wikingów jest gotowa - tym razem to najbardziej "typowi z typowych" wojownicy z północy. Uzbrojeni w topory - znacznie częściej występujące i tańsze niż miecze - bez pancerzy, jedynie w kaftanach, chroniący się za tarczami. Gotowi iść w wiking, na rajd, w tan śmierci i łupów. Na chwałę Odyna i Thora, dla wzbogacenia siebie i towarzyszy (przede wszystkim siebie).


Next element of 4Bd to my viking army is ready. This time they represent the most "typical" vikings.  Armed with axex (much cheaper then swords thus available to even poorer men), shields, wearing no armour norsemen barbarians, ready to go a viking, to raid and plunder. For Odin's and Thor's glory, for wealth and loot, for immortality in sagas.2 komentarze:

  1. Ta, zuchy na schwał;) Teraz zostały z tej armii już tylko takie, jeden w jednego. No i jeszcze silniejsi, wódz z drużyną:)

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.