wtorek, 8 maja 2012

Nowości z Amercomu 19

W najbliższym czasie w punktach sprzedaży pojawi się 59. zeszyt "Kolekcji Wozów Bojowych". Jego tematem będzie niemiecka samobieżna półgąsienicowa wyrzutnia pocisków rakietowych Panzerwerfer 42. Do pisma dołączony będzie gotowy model diecast w skali 1:72, przedstawiający właśnie ten pojazd.
19. numer serii "Latające Fortece" przybliży sylwetkę jednego z najbardziej znanych samolotów bombowych II wojny światowej, amerykańskiego Boeinga B-29, konstrukcji niezwykle nowoczesnej w czasach, kiedy wprowadzono ją do służby. Do pisma dołączony zostanie gotowy model diecast tego samolotu w skali 1:200 w barwach brytyjskich.Bohaterem 21. odcinka kolekcji "Helikoptery Świata" będzie amerykański śmigłowiec transportowy Piasecki H-21 Shawnee, nazywany czasem Latającym Bananem. Dodatkiem do pisma będzie gotowy model diecast tego helikoptera w skali 1:72, przedstawiający wersję C śmigłowca w malowaniu amerykańskim z czasów wojny wietnamskiej.5 komentarzy:

 1. KWB - robi się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. t-62,su -122,isu-152(altaya),czy coś z tego się pojawi?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na razie raczej plany nie przewiduja tych maszyn.

  OdpowiedzUsuń
 4. amercom podał ze kwb urosnie do 74numerów

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja sobie kupiłem Panzerwerfera 42 - i chyba coś jest nie tak z tym modelem. Miał ułamane oba koła napinające i jedno napędowe - trzymały się tylko na gąsienicach. Za delikatna konstrukcja podwozia, nie wytrzymała nacisku gumowej gąsienicy. :(

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.