poniedziałek, 4 lipca 2011

Umarły z Dunharrow | Dead Man of Dunharrow

Figurka początkowo wyprodukowana w ramach licencji "Władcy Pierścieni", posiadanej przez GW w połowie lat osiemdziesiątych, figurki przejęto, z tego co pamiętam, z firmy Grenadier. W komplecie znajdował się jeszcze konny ale chyba nigdy go nie miałem. W mojej interpretacji to kolejny z zombich. Malowany kolorami podstawowymi, potem dip a na to rozjaśnienia i lakier matowy. A jako że to ostatni z kolejnej piątki, jest też zdjęcie grupowe.

Miniature produced under "Lord of the Rings" licence owned by GW in mid eighties. Miniature were taken over from Grenadier if I remember correctly. There was a mounted version of this miniature too but I didn't have it I think. It is yet another zombie in my slowly closing to finish unit of rotten undeads. Painted with basic colors, dipped then highlighted. As it is last of another five, there is a group photo too.

1 komentarz:

  1. Jakie miłe, kolorowe zdjęcia rodzinne :) Fajnie razem wyglądają.

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.