czwartek, 19 maja 2011

Pożegnanie | Goodbay

No nie, jeszcze nie znikam z sieci. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda space marine machający na pożegnanie power fistem, to wygląda tak, jak na zdjęciu niżej. Stary model championa chaos space marine, uzbrojonego w bolter i power fista. Malowanie sprzed ponad dekady (co, ujmijmy to delikatnie, widać), niemniej jednak pojawia się tutaj, ponieważ zamierzam pokazać całą, powstającą małą armię CSM. Dowódca na razie nie ma kim dowodzić ale to się wkrótce zmieni. Swoją drogą, to jedna z moich ulubionych figurek - ten power fist, w wersji chaosu, jest świetny. Zdecydowanie fajniejszy od przypominających młoty power fistów sług fałszywego imperatora.

Well, I'm still here, title refers to the chaos space marine champion. If You thought sometime as space marine looks weaving goodbay with a power fist, he looks like the mini below. Old model od chaos space marine champion armed with bolter and power fist. Painted more then ten years ago I think (and it shows, I know). It is here for the sake of completeness, as I want to show all my small CSM army miniatures here. He is a leader without subordinates yet but it will change soon. One of my favourite CSM models. I think chaos power fist version looks great, much better then hammer-like power fists of false emperor lackeys.


7 komentarzy:

 1. Bardzo ładny model. Zresztą nie tylko fist jest śliczny, stary wzór boltera (pre-herezyjny) też :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aleś mnie wystraszył :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tam od razu straszył;) Mały żarcik:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dałem się nabrać. Fajny ludek, ta linia CSM zawsze mi się podobała. Malowanie nie jest złe, nie masz co sie biczować :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. No wiesz, pomimo, ze spora czesc tych 10 lat spedzilem w zamrazarce co do malowania, to jednak troche sie rozwinalem;) A juz powazniej, na zywo widac, ze to byla figurka ktora malowalem jako pierwsza z CSM, poza Abbaddonem. Z kolei z Abiego do dzis jestem zadowolony... w miare:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry jest! Oldskulowe figurki aż się proszą o oldskulowe malowanie. :)

  Po tytule myślałem, że ktoś umarł. :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, no żart sobie zrobiłem:) Tak mi się jakoś zlepiło w umyśle, to machanie łapą z power fistem i chęć wymyślenia tytułu innego niż czempion CSM:)

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.