niedziela, 5 listopada 2017

Czempion Iron Breakerów | Iron Breaker Champion

Wywołany do tablicy przez Mormega oraz za namową Inkuba odgrzebuję trochę rzeczy, którymi już nie gram i raczej grać nie będę (może skuszę się na pomalowanie czegoś ot tak hobbystycznie...). 

Mam całkiem sporo krasnoludów do WFB - to moja pierwsza armia w ogóle!  Modele są w większości niepomalowane, ale coś tam kiedyś udało mi się skończyć. Pokazywany na obrazkach model służył w mojej armii jako dowódca oddziału Iron Breakers. Trudno mi jest określić z jakiego okresu działalności GW pochodzi ten model (zadanie domowe dla Inkuba, który chyba lubi tego typu archeologię ;-) Na wezwanie, Lord with Great Weapon, 2008 - Inkub)) - w porównaniu do większości moich krasnoludów jest dość "młody", raczej z XXI wieku. Jego towarzysze broni (pewnie pokażę parę sztuk niebawem) są znacznie starsi.
Cóż, jak ktoś lubi oldskull - proszę bardzo.
Przemek

Well, Mormeg and Inkub pushed me into showing some of my older miniatures, the ones which I no longer play with - and most probably won't be (but it is possible that I will paint some more such miniatures, just for fun...).

I have quite a few old dwarves for WFB - this is my first army after all! Most of them is unpainted, but I managed to paint a few of them. Today's dwarf was used in my army as an Iron Breaker champion. I don't really know when it was released (let's say this is Inkub's work to do, as he seems to like this kind of archeology;) - Lord with great weapon, 2008 - Inkub) - in comparison to most of my dwarves he is pretty young, I bet it was released in XXI century. His companions of arms, which I intend to show in the future, are much older.

Well, if someone likes oldschool - here it is.
Przemek

4 komentarze:

 1. Lubię tę figurkę. O ile wzdragam się przed malowaniem na kolorowo tego, co może być metaliczne (na przykład hełm), to widoczny na zdjęciach pan krasnolud na pewno dzięki temu zyskał wizualnie. Urozmaicenie na plus.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny!
  Ale jaki oldskul? Przecież to najnowsze Krasnoludy godne tego miana. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super model, jeden z najfajniejszych krasnoludów. Jest w nim znużenie i melancholia ale i krzepa. Którą udało się oddać w malowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny Lord! Jak dla mnie to łapie oddech po wyrżnięciu watahy grobi, a na horyzoncie pędza już kolejne na wilkach ;)

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.