wtorek, 16 lutego 2016

Wracamy do Dunharrow | We return to Dunharrow

Od pewnego czasu we wtorki królują potępieńce pomalowane przez Mormega, nie inaczej jest i dziś. To ponownie plastikowe figurki Armii Umarłych do gry Władca Pierścieni Games Workshop, szykowane z myślą zarówno o niej, jak i Dragon Rampant. Do pokazania pozostało jeszcze kilka z pierwszej serii, a już pomalowane są kolejne. Tajemnica tkwi w naprawdę szybkim, efektywnym sposobie malowania, o którym więcej tutaj.

Mormeg's restless dead reign on the blog for a last few Tuesdays - it is not different today too. Once again great plastic miniatures from the Army of the Dead from Lord of the Ring game by Games Workshop, painted both for LotR and Dragon Rampant. There is a few of them left still to be shown and next batch is already painted - thanks to efficient painting method.1 komentarz:

  1. Za LOTR-em specjalnie nigdy nie przepadałem, jednak prostata malowania w połączeniu z efektem finalnym robi rzeczywiste wrażenie i zmienia moją optykę na modele tego sytemu gry. Do tego te modele w uniwersum Władcy Pierścieni wydają się być szczególne w funkcjonującej tam estetyce, ale to może właśnie efekt dobrego malowania. Fajnie wykonana praca malarska, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.