piątek, 12 lutego 2016

Epic 30K część 30: Strażnik Imperialnych Pięści | Epic 30K part 30: Imperial Fist Warden

Drugim pomalowanym rycerzem do mojej armii Imperialnych Pięści jest widoczny obok strażnik. Fajna figurka, w przeciwieństwie do wcześniej pokazywanego lancera jest tu już trochę powierzchni, można się nieco pobawić w ślady eksploatacji i zniszczenia. 

Podobnie jak w przypadku wcześniejszego rycerza, zastosowałem malowanie w kolorach Imperialnych Pięści, świadomie odbiegając od fluffu, który mówi, że domy rycerskie używały własnej heraldyki, jedynie czasowo przyłączając się lub będąc odkomenderowane do współpracy z Legionami. Przyjąłem, że z uwagi na wieloletnią, wspólną służbę, rycerze zostali uhonorowani zarówno kolorami, jak i emblematem pięści.

Second painted knight from my epic Imperial Fists army is this warden. Nice miniature, contrary to already shown Lancer it has some bigger surfaces, allowing to paint some battle damage and wear and tear.

As with the lancer, I decided to paint it in Legion's colors, deliberately contrary to the fluff, which states, that Knight Houses fought under own colors, being only temporarily attached to Legions. I decided, that my Knights were awarded with colors and badges of Imperial Fists in reckoning of decades long cooperation and service.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.