wtorek, 20 marca 2012

Rozstrzygnięcie II konkursu malarskiego forum "Ogniem i Mieczem"

II forumowy konkurs "Ogniem i Mieczem" za nami. Jury ogłosiło właśnie wyniki. Pierwsze miejsce zajęła piękna praca norberta_t przedstawiająca oddział delich. Na drugim miejscu Jarek i jego piechota niemiecka, trzecie miejsce przypadło w udziale moim janczarom. Tych ostatnich widać już było na blogu, czas więc na zdjęcia pozostałych laureatów. Tak czy siak, Osmani górą:) Wszystkie prace biorące udział w konkursie można obejrzeć w tym wątku oficjalnego forum gry.
2 komentarze:

  1. Zapomniałem wcześniej skomentować. ;)
    Jak dla mnie powinieneś wygrać! Doceniam technikę zwycięzcy, ale za pstrokato! Twoje kolory i kompozycja są dla mnie dużo lepsze! :)

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.