czwartek, 7 grudnia 2017

Ork Saurona | Sauron's orc

Figurka, jak zwykle, zyskała czarny podkład, a potem poleżała kilka tygodni czekając na przypływ weny. Pomalowałem ją w jeden wieczór, ot, wziąłem figurkę z zestawu rozpoczętych i zacząłem malować. Miniaturka okazała się nadspodziewanie łatwa do pomalowania, kiedy już pomalowałem wszystkie części zbroi.

Wielokrotnie już pisałem, że figurki GW do LOtRa bardzo mi się podobają, uważam, że są jednymi z lepszych kiedykolwiek wypuszczonych przez GW. Ten ork też ma coś w sobie, nie wiem może to poza, może buźka, w każdym razie jest super. Koniec, końców jestem zadowolony z tego jak wyszedł.

Na horyzoncie czai się Middle-earth Battle Companies, które może nakłoni kogoś do pomalowania kilku Rohirrimów. Moje orki już czekają.
Mormeg

Miniature, as usual, was cleaned and primed and then left for good few weeks, awaiting for my painting muse to come. Once I was in a mood for painting, I simply took a first miniature I saw and finished it in one evening. Figure was suprisingly easy and fast to paint, once all armour parts were done.

As I said many times already, I really think that LotR miniatures by GW are one of the finest ever Citadel produced. This particular orc is no exception, I like him a lot. Maybe it is a pose, maybe his face, anyway - it he is really cool. I'm also glad how he turned out.

And, as Middle-earth Battle Companies rulebook is just around corner, it may be enough for someone to - finally - paint some more Rohirrims. My orcs are waiting...
Mormeg

10 komentarzy:

 1. Z jakością figurek do LoTRa się zgadzam, większość z nich jest świetna. A co do orka to fajnie pomalowany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o wygląd i klimat są świetne. Zaś gdy mowa o wykonaniu to różnie bywa... Szczególnie z metalowymi krasnalami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, ciekawa, nietypowa figurka. I do tego dobrze pomalowana!

  OdpowiedzUsuń
 4. A very nice job, and this first picture is, once again, wonderful and atmospheric, congrats!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze zazdroszczę tych świetnych zdjęć na dioramce i z tłem. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Porządnie pomalowany, klimatyczny model!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Wybacz offtop, ale chciałbym - jeżeli to możliwe - napisać do Ciebie email w jednej sprawie, a nie mogę znaleźć nigdzie bezpośredniego kontaktu do Ciebie. Mógłbym Cię prosić o podanie emaila, względnie o kontakt na hakostwo@gmail.com?

   Usuń
 7. Świetny mroczny Tolkienowski klimat.

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.