czwartek, 8 marca 2012

KolumnyKilka dni temu na blogu Black Grom Studio, prowadzonym przez Gonza, pojawiła się oferta sprzedaży rozmaitych kolumn żywicznych, przygotowanych i odlewanych przez prowadzącego. W poniedziałek dotarła do mnie niewielka przesyłka, w której zabezpieczone folią bąbelkową dotarły do mnie zamówione odlewy, wykorzystam je do  budowy niewielkiej, zrujnowanej świątyni, przeznaczonej na warhammerowy stół. Kolumny odlane są w twardej żywicy, dostałem odlewy w dwóch kolorach - szarym, zbliżonym do granitu i kremowym, tradycyjnym niejako dla materiału, z którego wykonane są rzeźby. Na stronie Gonza można zapoznać się z całą ofertą, ja wybrałem tylko część wzorów, które wystarczą mi do wykonania dwóch rzędów liczących po cztery mniej lub bardziej zniszczone kolumny. Odlewy są pozbawione jakichkolwiek nadlewek, na dwóch czy trzech widać tylko pozostałości po niewielkich pęcherzykach powietrza, z łatwością możliwe do wypełnienia greenstuffem. Prezentują się bardzo dobrze, mam nadzieję, że niedługo pokaże je w stanie docelowym.

1 komentarz:

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.