czwartek, 26 kwietnia 2012

Imperialny arkebuzer

Powolutku zaczyna mi brakować jakichś sensownych, niepowtarzających się nazw notek o tych strzelcach, a zostało ich jeszcze czterech. Jak wcześniejszy - dipowany na podstawowe kolory Talabeclandu, lekkie rozjaśnienia po wyschnięciu dipa, podstawka i rekrutacja zakończona. Może trochę szkoda mi tych figurek do takiego "malowania" ale jeśli stoję przed wyborem dip i granie w rozsądnym czasie albo granie gołym plastikiem i metalem, wybiorę jednak dip. Więcej czasu poświęcam dzięki temu swoim wampirom,,,
Sama figurka to, jak wcześniejsze, jeden z wzorów Imperium z 4. edycji gry. Rzeźbiony przez któregoś z braci Perry, w rzeczywistości może równie dobrze przedstawiać jakiegoś strzelca z wczesnorenesansowych Niemiec czy Włoch. Do tej pory w ofercie Foundy Miniatures spotyka się figurki różniące się tylko pozą, przedstawiające właśnie takich historycznych "ludzi ogniowych".


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.