wtorek, 10 kwietnia 2012

Nowości z Amercomu 17

Dziewiętnasty numer kolekcji "Helikoptery Świata" poświęcony będzie opisowi helikoptera AgustaWestland AW101. W piśmie znajdzie się historia powstania i opis konstrukcji tej maszyny, natomiast do zeszytu dodany będzie gotowy, metalowy model w skali 1:72 tego śmigłowca w barwach Kanady, gdzie znany on jest pod oznaczeniem CH-149 Cormorant.Siedemnasty zeszyt "Latających Fortec" będzie zawierał opis samolotów wsparcia naziemnego powstałych na bazie maszyny C-130. W piśmie zaprezentowana będzie historia maszyn AC-130 i opisana zostanie ich konstrukcja. Gotowy model diecast w skali 1:200 dołączony do pisma przedstawiać będzie jeden z pierwszych "gunshipów" tego rodzaju w historii, samolot AC-130A znany obecnie pod nazwą własną "First Lady".

Kolejny, już 57. zeszyt "Kolekcji wozów bojowych" będzie opisywał niemieckie amfibie desantowe Landwasserschlepper I. W piśmie, tradycyjnie, znajdzie się miejsce na przedstawienie historii tej konstrukcji, jej opis techniczny i krótki zarys użytkowania, natomiast dodatkiem do magazynu będzie gotowy, metalowy model die-cast tego pojazdu w skali 1:72.


Mam jeszcze prośbę do czytelników - część z Was przekleja fotki na rozmaite fora czy strony. Nie mam nic przeciwko, proszę tylko o podawanie linków do informacji i zaznaczenie skąd pochodzą fotografie, a nie wycinanie samych zdjęć podczas wstawiania ich do swoich wiadomości.

1 komentarz:

  1. Model z KWB jest jak hiszpańska inkwizycja - nie spodziewałem się go :)

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.