niedziela, 1 kwietnia 2012

Wybrane z tygodnia 44

Dopadło mnie życie zawodowe, jeszcze parę dni moja aktywność blogowa będzie zapewne dość niska. W "Wybranych..." też stosunkowo niewiele ale coś tam się znajdzie...
Na początek "Projekt Killzone" - Warhammer 40K w skali skirmishowej, tworzony przez fanów i dla fanów. Porządnie zrobione, zdaje się być czymś wartym obejrzenia. Całość jest non-stop rozwijana i uzupełniana o nowe zespoły, zasady są poprawiane i uzupełniane. Pdfy i inne materiały dostępne są tutaj.
Drugi link to nadal WH40K - zbudowany od podstaw prawdziwy bitewny behemot - zdjęcia z budowy olbrzymiego pojazdu pancernego i jego widok po ukończeniu.
Trzeci z dzisiejszych tematów do świetnie pomalowana armia do DBA autostswa Der Figurerschriebera - Pyrrhic II/27b. Doskonałe podstawki, świetnie zrobione poszczególne elementy i armia jako całość. Gorąco polecam - zdjęcie tej właśnie armii widać obok tej krótkiej notki.

2 komentarze:

  1. A ja dalej Twoje linki klikam! :)
    Świetna ta armia do DBA!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się bardzo że klikasz:) Myślałem, że może wpadniesz na turniej w wawie... A armia rzeczywiście jest świetna. Zresztą Der Figureschrieber ma też inne, niemal równie dobre, choć akurat ta najnowsza jest, moim zdaniem, najlepsza.

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.