poniedziałek, 29 września 2014

Karnawał wciąż trwa


Chciałbym tylko przypomnieć, że jeszcze tydzień został dla chętnych do wzięcia udziału w I edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, którego tematem jest fraza "Nasze początki figurkowo-bitewne". Dotychczas udział w edycji wzięło około dziesięciu blogerów, co, jak sądzę, jest całkiem niezłym wynikiem, pozwalającym z nadzieją myśleć o kolejnych miesiącach zabawy.
Podsumowanie dotychczasowych wpisów zrobię w najbliższą niedzielę, wtedy też okaże się, kto będzie kierownikiem kolejnej edycji. A tymczasem zapraszam chętnych do zapoznania się z regułami zabawy i lekturą dotychczasowych wpisów - część z nich podlinkowana jest w komentarzach do wpisu z zasadami Karnawału.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.