sobota, 8 grudnia 2012

Facebook

Po paru godzinach walczenia z widokami dynamicznymi, udało mi się CHYBA dodać widżet fejsbukowy do strony. Mam nadzieję, że od tej pory wszystkie posty z bloga będą automatycznie wskakiwać na stronę "Wojny w miniaturze" na fejsie. Krótko mówiąc - od tej pory można mnie także lubić;) Widżet ukryty jest na belce na górze strony, obok drugiego, zawierającego krótkie notki z blipa.


After few hours of hard fight with dynamic templates I finally probably managed to add working Facebook widget to my blog. All posts from blog should automatically be visible on the Facebook "Wojna w miniaturze" page. So... You can Like me now too;) Widget is hidden on the headbar, next to the second widget publishing my short informations from blip.

2 komentarze:

  1. Nie wiem co jest grane, ale przez ten skrypt Twój blog się wiesza ewentualnie krzaczy. Może to wynika braku jakich wtyczek w moim systemie?

    OdpowiedzUsuń
  2. To może być ewentualnie uzależnione od przeglądarki. Nowe wersje popularnych przegladarek obsluguja te widoki dynamiczne bez wiekszych problemow. Czego uzywasz i jakie sa objawy krzaczenia? Wtyczka fejsbukowa (i generalnie wszystkie, ktore sa na stronie teraz), to jest html w rozmaitych odmianach, zadnych jav, zadnych innych wynalazkow...

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.