wtorek, 5 czerwca 2012

Nowości z Amercomu 21

61. zeszyt "Kolekcji wozów bojowych" poświęcony będzie włoskiemu, kołowemu niszczycielowi czołgów B1 Centauro. Do pisma dołączony zostanie gotowy, metalowy model w skali 1:72 die-cast tego pojazdu w malowaniu włoskim, użytym podczas międzynarodowych manewrów w Egipcie w roku 2002.Tematem dwudziestego pierwszego odcinka kolekcji "Latających Fortec" będzie amerykański samolot wielozadaniowy Grumman A-6 Intruder i jego wersja przeznaczona do walki radioelektronicznej Northrop Grumman EA-6B Prowler. Do pisma dołączony zostanie gotowy model die-cast tego samolotu w skali 1:144, przedstawiający maszynę w wersji A-6E Intruder.W 23. zeszycie "Helikopterów świata" omówiony zostanie radziecki śmigłowiec morski Kamow Ka-27 i jego wersje rozwojowe. Dodatkiem do pisma będzie gotowy model die-cast w skali 1:72 przedstawiający helikopter Kamow Ka-29 w malowaniu rosyjskiego lotnictwa morskiego.


3 komentarze:

 1. Wielkie dzięki za zdjęcia :)
  Ciekawe modele. W Kamowie przerażają mnie trochę wyloty gazów spalinowych z silnika oraz to ustrojstwo z boku, zapewne lufa działka

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma za co. Tak, z boku Kamowa to jest lufa działka. Zdjęcie jest dość kiepskie, na żywo model wygląda znacznie, znacznie lepiej. No, poza tym tutaj jest egzemplarz przedprodukcyjny jeszcze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i dokonać zakupu

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.