poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Wybrane z tygodnia 30 | Chosen from the week 30

Sporo czasu w minionych dwóch tygodniach zajmowała mi praca - powrót po urlopie do normalnego życia to zawsze trochę stresu, najlepiej byłoby uniknąć go w całości nie wracając do spraw "pracowych" w ogóle. No, ale to raczej marzenie ściętej głowy. Z powodów czasowych tylko trzy szybkie linki jak "trzy szybkie sety z meduzą".
Ładna galeria przedstawiająca oblężenie średniowiecznego zamku, zrealizowana w skali 15 mm. Fajna, duża diorama.
Księstwo Warszawskie w skali 15 mm, figurki Essexa i Oddziału Ósmego. Nie wiem jak z wiernością historyczna, bo nie jest to okres, który jakoś specjalnie mnie interesuje niemniej jednak miniaturki wyglądają fajnie - zwłaszcza krakusi polskiej produkcji. Widać ich na zdjęciu obok tej notki.
I, na koniec, link do forum Border Princes, do galerii z pięknymi figurkami Harlekinów Mrocznych Eldarów i Eldrada. Malował loler znany z thebrushbrothers.eu. Prace na bardzo wysokim poziomie.


I was rather busy with my job during last two weeks. Returning to normal life after holidays brings some stress, it would be best to avoid it altogether but it's not going to happen I'm afraid. I managed to find just three links...

First - nice gallery with medieval castle being under siege. Scale 15 mm, large, detailed diorama.
Duchy of Warsaw in 15 mm too, miniatures by Essex and Oddział Ósmy. I don't know how accurate painting is as I'm not a Napoleonic fan (yet) but miniatures do look ok - especially krakus' cavalry from Oddział Ósmy.
Last link leads to Border Princes forum, to the gallery thread of loler, known from thebrushbrothers.eu. Beautiful miniatures of Dark Eldars Harlequins and Eldrad. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.