wtorek, 7 grudnia 2010

Oddział Fire Dragonów | Eldar Fire Dragons


Pełny oddział Fire Dragonów w malowaniu mojego brata. Bardzo widowiskowa, moim zdaniem, jednostka, zyskałaby jeszcze przy trochę fajniejszych podstawkach, bardziej pasujących do rasy i charakteru oddziału.
Full squad of Fire Dragons painted by my brother. Very nice to look at, would be even better with bases more suited for it's character and race I think.

3 komentarze:

  1. Doskonały oddział! Kiedyś myślałem, czy do czterdziestki nie zacząć zbierać Eldarów, ale wymiękam. Ja nigdy tak nie pomaluję modelu, a co dopiero cały squad.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mi się podoba ich malowanie, a Ty byś na pewno tak pomalował... to tylko kwestia czasu, no i skupienia się na jednym projekcie, z czym chyba najtrudniej:)

    OdpowiedzUsuń
  3. To prawda. Twój brat jest ulepiony z nieco innej gliny ;)

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.