czwartek, 1 marca 2018

Drużyna taktyczna Emperor's Children | Emperor's Children Tactical Squad

Drużyna astartes Emperor's Children z czasów Herezji Horusa w malowaniu mojego brata - brak co prawda dziesiątego marine'a, który poszedł przypudrować nosek i nie zdążył na zdjęcie, a tak naprawdę wrócił już do Mormega.
Tło nie jest do końca może najlepsze, podobnie jak same zdjęcia, ale - niestety - mój namiot nie jest przeznaczony do robienia zdjęć większej liczbie figurek:)

Tactical squad of Astartes from Emperor's Children Legion painted by my brother - minus one marine, who was away standing guard - in reality, I already returned this miniature to Mormeg.

Background and photos are certainly not the best but - unfortunately - my photo tent isn't big enough to take photos of more then five or six miniatures bunched together.2 komentarze:

  1. Bravo !
    Great job and really beautifull pictures !

    OdpowiedzUsuń
  2. No wreszcie! Znakomita robota, wyszli po prostu pięknie. Aż się prosi o całą armię w tej kolorystyce. Oczywiście do warhammer 30k.

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.