czwartek, 7 sierpnia 2014

Uderzenie Skorpiona | Striking of the Scorpion

Trzeci z Uderzających Skorpionów mojego brata Mormega, jak poprzednie pomalowane w dość ciemne odcienie zieleni, pasujące klimatem do barw armii Ulthwe, ulubionego przez Mormega światostatków Eldarów. Malowanie zostało dość dokładnie opisane tutaj, ja pozwolę sobie dodać tylko, że - biorąc pod uwagę, iż większość figurki pomalowana została techniką suchego pędzla - muszę poważnie przemyśleć swoje podejście do tego coraz chyba mniej popularnego sposobu malowania.

Third of the Striking Scorpions painted by my brother Mormeg. As two previously shown, this one is painted in dark shades of green too, suitable for army of Ulthwe, favourite craftworld of my brother. Painting itself was described in details here, I will just add that - considering that most of the miniature was drybrushed - I have to rethink my opinion about this painting technique...


3 komentarze:

 1. Witam,

  Nie mogłem znaleźć na stronie jak się skontaktować więc piszę w komencie. Nie wiem czy zajmujesz się tylko figsami ale właśnie rozkręcam firmę produkującą tereny i przyległości do bitewniaków i zależy mi na jak najszerszym rozpropagowaniu tematu. Jeśli chcesz się skontaktować lub zobaczyć co robimy to jak na razie strona na facebooku jest live www.facebook.com/zenterrain.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Info wisi na Polskich Figurkach:)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za propsy. Do zobaczenia w sklepie ;-).

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.