wtorek, 22 lutego 2011

Prace w toku Mormega | Mormeg's works in progress

Odwiedziłem dziś swojego brata, którego udało mi się zarazić skalą 15 mm. Od kilku tygodni maluje, w swoim tempie, dwie armie do DBA. Pierwsza to armia Kartaginy produkcji Corvus Belli, druga to Early Scots-Irish produkcji Splintered Lights. Z pierwszej pomalował na razie kilku Galów, z drugiej miniaturki, które - jak sam stwierdzi - najmniej mu się podobały. Wszystkim brakuje jeszcze tarcz i są to "prace w toku", wyglądają jednak na żywo genialnie. Zrobiłem na szybko kilkadziesiąt zdjęć, spora część niestety okazała się mało ostra - z tych, na których coś widać, zrobiłem galerię. Mam nadzieję, że w nadchodzących tygodniach będę mógł pokazać te figurki już wykończone i na podstawkach.


I've visited my brother today, I managed to persuade him to start historical gaming in 15 mm too. He's busy painting  first two armies for DBA for few weeks. First army is Carthage by Corvus Belli, second Early Scots-Irish by Splintered Lights. There are few Gauls for Carthaginians ready and some "figures he likes the least" for a second army too. They still lack the shields though and are basically works in progress but do look brilliant in reality. I made some fast photos, unfortunately large part of them was out of focus... Some I was able to save and here they are. I hope that I will be able to show these figures finished and based in coming weeks.


3 komentarze:

 1. Modele prezentują się naprawdę bardzo zacnie! Sprawne malowanie, sporo szczegółów do wykonania. Wielki + dla brata!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!
  Na tej skali takie cieniowanie - świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na żywo wyglądają przepięknie, niestety nie dałem rady zrobić im na szybko dobrych zdjęć, kiedy doczekają się już porządnych podstawek, postaram się pokazać je znacznie dokładniej. Mój brat ma naprawdę doskonały pędzel;)

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.