niedziela, 5 października 2014

Podsumowanie I edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

I edycja Figurkowego Karnawału Blogowego dobiegła dziś końca. Wzięło w niej udział 13 osób, wliczając w to mnie, co - uważam - jest naprawdę niezłym wynikiem, jak na początek akcji. Po przemyśleniu sprawy proponuję jedną niewielką zmianę w zasadach. Prowadzący daną edycję wyznacza - spośród osób biorących w niej udział - tego, kto poprowadzi kolejną rundę. I tak, po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z Gonzem (Black Grom Studio), to on poprowadzi kolejną część zabawy, a potem wyznaczy kolejnego prowadzącego. Temat II rundy zostanie podany już we wpisie na blogu Black Grom Studio.
Aktualizacja: Gonzo podał już temat II edycji na swoim blogu, w tym wpisie.

Poniżej odnośniki do wpisów z tej edycji:

4. Krypta Królów - Nasze początki figurkowo-bitewne.
5. Minas Kolmar - Genesis.
12. Blog Pietii - Figurkowy Karnawał Blogowy.
13. Maniexite - Figurkowy Karnawał Blogowy.
14. Grim Shroud - Pierwsze Warhammery
15. Kuba Sawicki - Jak to się zaczęło

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Jeśli jednak tak się stało, proszę o komentarz, poprawię co trzeba. Wszystkie wpisy przeczytałem, fajnie że tak wiele osób swoje początki widzi gdzieś tam w połowie lat 90. minionego wieku, często w okolicach pisma "Magia i Miecz". Dzięki za udział, ja już czekam na temat zaproponowany przez Gonza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.