środa, 29 stycznia 2014

Wyszukaj i zniszcz | Seek and destroy


Ciekawe, czy wyszukiwacze Władców Nocy puszczali sobie w wewnętrznych głośnikach piosenkę starego zespołu "Metallica" sprzed tysiącleci, rodzaj hymnu bojowego, "Seek and destroy";). Mi, w każdym razie, kojarzy się on właśnie z tymi figurkami, oczywiście, z racji pełnionych przez nie funkcji w boju.
To trzeci z pomalowanych przez Mormega wyszukiwaczy, w najbliższym czasie mój brat zmieni nieco temat malarski, przedstawiając kilka figurek do gier osadzonych w Śródziemiu.

I wonder, if Night Lords seekers listen to the song of the very ancient band Metallica from the Old Earth, kind of battle hymn, "Seek and destroy". Well, in any case I think they should, it suits them.
Third of the Mormeg's Seekers. My brother will change its painting interests soon, presenting some miniatures from the Middle-Earth I think.
5 komentarzy:

 1. Looks great! I especially like the freehand painting!

  Cheers
  http://wargameterrain.blogspot.be/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda niesamowicie! Nie mogę się doczekać kolejnych pomalowanych modeli. Czyżby lewy naramiennik był ozdobiony heraldyką wykonaną z green stuffu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie to nie jest gs. Naramiennik pochodzi z zestawu do NL. http://www.forgeworld.co.uk/The_Horus_Heresy/Legiones_Astartes/Night_Lords/NIGHT_LORDS_LEGION_MKIV_SHOULDER_PADS.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Aha. Po prostu skojarzyło mi się z jakimś starszym postem, gdzie bodajże Inkub wspominał o ozdabianiu naramienników green stuffem.

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.