środa, 21 września 2011

Mea culpa

Ha, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, zapomniałem pokazać co będzie w trzecim numerze "Latających Fortec", a zamiast tego wrzuciłem okładkę i model z czwartego numeru. Poprawiam się ale za dwa tygodnie wiadomości ograniczą się do "Wozów..." i "Helikopterów". Tematem trzeciego numeru "Fortec" będzie prawdziwy oldtimer wśród samolotów bojowych, amerykańska Stratoforteca B-52. Pismo będzie zawierać opis jej konstrukcji i wersji, gotowy model dołączony do pisma będzie przedstawiał bombowiec B-52H "Old Yosemite Sam" z 319. Skrzydła Bombowego w skali 1:200 w malowaniu SIOP z 1981 r.

Well, my fault, I forgot to show what will be published in third issue of "Latające Fortece" and fourth issue cover and model were shown instead. My bad. I will correct myself but it means no news about "LF" for four weeks. 
Third issue of "Latające fortece" will describe true oldtimer among bombers in active service, American Stratofortress B-52. Magazine will describe its history and variants. 1:200 scale diecast model bundled with the magazine is B-52H "Old Yosemite Sam" painted in SIOP scheme, 319th. Bomber Wing, 1981.


5 komentarzy:

 1. Oczywiście uczynisz jak zechcesz, ale "latające fortece" zapewne również cieszą się zauważalnym zainteresowaniem, a jeśli nie, to chociaż moim jednostkowym :) Podoba mi się, że dajesz większe zdjęcia niż Amercom, dzięki czemu mogę lepiej obejrzeć to co zamierzam zakupić. "Helikoptery" przegrały u mnie z kretesem z powodu ograniczonej przestrzeni na półkach i na to nic Amercom nie poradzi ;) Naturalnie brak interesującej mnie zapowiedzi nie spowoduje mojej absencji na tej stronie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ups... sorry... dopiero teraz zrozumiałem, że absencja "latających" w zapowiedziach spowodowana będzie falstartem czwartego numeru, a nie chęcią zaniechania ich umieszczania. Mój błąd, na który niewątpliwie wpływ miało to, że jestem po pracy, a dłuższe przebywanie w hałasie i oparach cyny oraz kalafonii bystrości umysłu nie służy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakich rozmiarów (długość szerokość w cm) będzie ten model?

  OdpowiedzUsuń
 4. Model ma ok. 26 cm długości i 30 cm rozpiętości. To chyba największy z dotychczasowych wydanych przez Amercom.

  OdpowiedzUsuń
 5. w mojej miejscowości jeszcze nie ma, ktoś może ma już ten nr?Jak z wykonaniem?

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.