wtorek, 15 stycznia 2013

Nowości z Amercomu 37 | Amercom news 37

W 39. numerze kolekcji "Helikoptery świata" w piśmie przedstawiona zostanie historia powstania i budowa francuskiego śmigłowca Aérospatiale SA 330 Puma. Do zeszytu dołączony będzie gotowy model diecast tego helikoptera w licencyjnej wersji Westland Puma HC Mk. 1 w barwach lotnictwa brytyjskiego, w malowaniu z 1991 r.

39th issue of "Helikoptery świata" collectible magazine will describe history and construction of French helicopter Aérospatiale SA 330 Puma. Ready-made diecast model of Westland Puma HC Mk. 1 (British built licenced version) in 1:72 scale, in British colors from 1991 will be bundled with the magazine.
5 komentarzy:

 1. Witam

  Trochę ubogo tu teraz... :( Założę się, że większość wciąż czeka na zajawkę na temat nowej serii pojazdów bojowyh :) A śmiglak średni. Ja się pytam: kto dobiera te tragiczne malowania?! Straszne są niektóre.

  Pozdro
  T

  OdpowiedzUsuń
 2. Ubogo, ubogo. Nic się nie zanosi nowego. A co do malowania, akurat to jest dość zaszczytne, bojowe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że kolory w oryginale będą się lepiej prezentować niż na tym zdjęciu. Gdyby tak jeszcze w tej serii pojawiła się Gazella w barwach ALAT z tego okresu, to byłyby już trzy modele z GULF WAR 91 (no chyba, że coś przeoczyłem.

  pozdrwionka
  W

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Czy orientujecie się może, kiedy mają się pojawić dwa ostatnie numery Latających Fortec - He-111 i G4M? Bo ten Heinkel to zdaje się już miał dawno być... . A nie ma. No chyba, że przegapiłem ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co sie orientuje wydawanie serii zakonczono na rynku polskim bez wydania He 111 i G4M.

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.