wtorek, 8 marca 2011

30. numer "Kolekcji Wozów Bojowych" | "Kolekcja Wozów Bojowych" issue no. 30

30. numer pisma poświęcony jest słynnemu radzieckiemu czołgowi T-34 w wersji z armatą kalibru 85 mm. Pismo zawiera opis powstania tej wersji, modyfikacji wprowadzonych do produkcji i takich, które z rozmaitych powodów nie doczekały się realizacji seryjnej. Do zeszytu dołączony będzie gotowy model diecast czołgu T-34/85 w malowaniu radzieckim z 1944 r.


30. issue of "Kolekcja Wozów Bojowych" will describe famous soviet T-34 tank with 85 mm gun. Detailed informations about history of this construction, it's modifications and versions  will be presented in the magazine. Ready-made, diecast model of T-34/85 in Russian colors will be bundled with the magazine. 


1 komentarz:

  1. No pomysł zacny ale model jest do bani ... Nawet przy możliwości kupienia go za 10zl jest to zbyt dużo jak na ta jakość ... Przy 5zl może bym się zastanowił, ale trochę nie bardzo to wygląda ... Poczekam aż zawodowcy spróbują coś z niego wykrzesać ale na razie jestem na nie ...

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.