czwartek, 29 kwietnia 2010

Ósmy numer "Kolekcji wozów bojowych" | 8th issue of "Kolekcja wozów bojowych"

W kioskach w sprzedaży znajduje się numer szósty kolekcji zawierający model niemieckiego transportera opancerzonego Sd.Kfz. 251 Ausf. D, za około tydzień pojawi się zeszyt z niszczycielem czołgów Achilles IIC, natomiast mniej więcej w połowie maja do sprzedaży trafi kolejny odcinek serii, tym razem poświęcony ciągnikowi gąsienicowemu Steyr RSO. Do numeru dołączony będzie model ciągnika RSO/01 holującego armatę przeciwpancerną Pak 40.


Issue no. 6 of "Kolekcja wozów bojowych" is on sale right now (with model of german halftrack Sd.Kfz. 251 Ausf. D included). Next in line will be Achilles II C in about a week and then, in the middle of May, german tracked tractor Steyr RSO with Pak 40.


6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta stronka. Naprawdę. Nie rozumiem tylko dlaczego upierasz się przy tym niszczycielu czołgów. Nie ukaże się za tydzień lecz później. Jest planowany ale jeszcze nie zapowiadany. Wystarczy zajrzeć na stronę wydawcy aby się o tym przekonać. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego powodu, że wiem lepiej od wydawcy:) A mowiac serio, strona wydawcy zostala zrobiona, kiedy ustalano kolejnosc serii i jej nie zaktualizowano.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybacz ale dla mnie autorytetem w tej dziedzinie nie jesteś Ty, lecz pani kioskarka :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko, poprosze o odpowiedni komentarz za pare dni:) Moze tez byc odszczekanie pod stolem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczekać nie zamierzam, ale potwierdzam, że na stronie wydawcy pojawiła się aktualizacja i rzeczywiście następnym modelem będzie niszczyciel czołgów Achilles IIC, z czego bardzo się cieszę. Niestety nie podają dokładnego terminu wydania, pewnie zwyczajowo będzie to 2-3 tygodnie po poprzednim modelu. Pozdrawiam i gratuluję prowadzenia tak interesującej stronki.

  OdpowiedzUsuń
 6. O odszczekaniu oczywiscie zartowalem:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.