poniedziałek, 13 czerwca 2016

Między młotem i kowadłem

Na Bitewnych Wrotach, agregatorze polskich blogów figurkowych, opublikowany został krótki wywiad z niżej podpisanym, przeprowadzony jakiś czas temu przez Quidamcorvusa i Maniexa. Można go przeczytać o tutaj.

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy wywiad, aż miło poczytać =) Życzę Ci więcej czasu na bloga oraz większej cierpliwości i zrozumienia w rodzinie. U mnie na razie jest pozytywnie, ale z biegiem czasu, a także przy rosnącej liczbie niepomalowanych figurek... =)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałem okazji podziękować Ci Inkubie za wzięcie udziału w naszej akcji, więc zrobię to tutaj :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że to właśnie Ty pojawiasz się już w drugim wywiadzie - wg mnie w pełni zasłużenie. Wszystkiego Dobrego z tej okazji i wytrwałości w hobby.

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością czytam zawsze wszystkie komentarze - pozytywne i negatywne, choć co do tych ostatnich wolałbym, by były merytoryczne. Zostaw ślad swojej obecności komentując lub dodając blog do listy obserwowanych.

I always read all comments with great pleasure - both positive and negative ones. Speaking about negatives - please be constructive and let me improve my blog. Comment or follow my blog.